SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Torahpekare 5587123
nr 558 7123
Torahpekare
silver, 1800-tal, Ryssland, längd: 27
måndag 15 december 2008
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.